Ochranný obal pro Sedák Bob

Ochranný obal pro Sedák Bob od značky jehlou.cz. Obal umožní vzít svůj sedák i mimo čisté plochy a zabrání případnému zašpinění povrchu látek.

Můžeme doručit do:
8.6.2023
399 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Ochranný obal pro Sedák Bob je skvělou volbou pro každého, kdo si chce užít hezký slunečný den mimo domov. Díky obalu, tak získáte možnost si vychutnat vaše oblíbené sezení i na terase, trávě, nebo balkóně. Prostě všude, kde to máte rádi a hrozí ušpinění. Při příchodu domů jednoduše obal sejmete a sedák je připraven pro použití v interiéru bez případného zašpinění podlah a okolních věcí.

 

Praktický, chytrý a stylový obal pro každého, kdo miluje sezení při zemi bez omezení.

 

Černý povrch je vyroben z materiálu odolávajícímu vlhkosti. V zeleném lemu je ukryta pružná guma, kterou lze zajistit jezdcem a zabránit případnému sklouzávání obalu ze sedáku.

  • ručně vyrobeno v České republice
  • vyrobeno pouze z kvalitních materiálů

 

K tomuto výrobku doporučujeme dokoupit:

Sedák Bob

 

Specifikace:

Výška: 17 cm

Šířka: 40 cm

Povolená odchylka +/- 3%

Vhodné pro sedáky v rozměrech výška 20 cm a šířka 40 cm.

Návod k užívání výrobku je součástí balení.

 

Složení látek:

82% polyester, 18% bavlna

Symboly-osetrovani-nelze

Doporučený způsob ošetřování: Textilní materiál čistěte buď nasucho jemným kartáčkem, nebo lehce navlhčeným hadříkem. Materiál nechejte volně vyschnout při pokojové teplotě.

 

Důležité upozornění:

Barevnost výrobku se může lišit oproti náhledu v e-shopu. To je způsobeno nastavením barev a technologií zobrazení jednotlivých výrobců zobrazovacích zařízení.

 

 

 

Kód Kód: D5-0001
Jméno značky: jehlou.cz
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu